Vrácení peněz

Pravidla pro vrácení zboží

Partversal.cz byl vytvořen s cílem uspokojit přání našich zákazníků najít rychle a pohodlně díly na vozidla, které potřebují, a proto chceme, aby byl tento proces co nejhladší. Pokud z jakéhokoli důvodu dojde k problému mezi prodávajícím a kupujícím, vždy pomůžeme problém vyřešit smírně a rozhodneme, zda bude zboží vráceno prodávajícímu s tím, že kupujícímu bude vrácena celá částka.

Vrácení kvalitního zboží

Pokud je výrobek kvalitní a odpovídá inzerované kvalitě, ale po jeho zakoupení zjistíte, že vám nevyhovuje, musíte zahájit proces vrácení na adrese nim a zakoupený výrobek vrátit do 14 dnů od převzetí výrobku (pokud byl doručen kurýrní službou) nebo od vyzvednutí výrobku (pokud si kupující výrobek vyzvedl v místě vyzvednutí). 

Vrácení zboží, které je vadné, nekompletní nebo neodpovídá inzerovanému zboží.

Kupující má právo na vrácení zboží, pokud zjistí, že zboží je v neodpovídající kvalitě nebo má vady, které prodávající s kupujícím neprojednal před prodejem zboží, a to v přiměřené lhůtě, která je v souladu s právními předpisy, nejpozději však do 14 dnů ode dne převzetí nebo vyzvednutí zboží. 

Zboží může být shledáno vadným a vyměněno za kvalitní zboží (je-li k dispozici) nebo vráceno, pokud:

 • neodpovídá popisu prodávajícího a nemá stejné vlastnosti jako zboží, které prodávající poskytl jako vzorek nebo model, nebo má vady, které prodávající před prodejem zboží neuvedl;

 • neodpovídají jakostním znakům, které jsou obecně charakteristické pro zboží stejného druhu a které může kupující rozumně očekávat vzhledem k povaze zboží;

 • kupující má důvodné podezření, že výrobek byl vyroben v rozporu s právy duševního vlastnictví třetích stran (např. se nejedná o originální výrobek, přestože byl jako takový deklarován), nebo byl získán či distribuován nezákonným způsobem;

Pokud kupující v době uzavření smlouvy věděl nebo měl vědět o neshodě zboží (např. zveřejněné informace o vadách, poruchách apod.), má se za to, že zboží má vyhovující jakost. Použité zboží vyhovující jakosti lze vyměnit nebo vrátit pouze se souhlasem prodávajícího.

Proces vrácení peněz:

 • Registrovaní uživatelé:

  • Po přihlášení k účtu přejděte do zákaznické zóny a najděte sekci Objednávky. Po kliknutí na konkrétní objednávku, kterou chcete vrátit, najdete možnost "Vrácení" a budete si moci vybrat, které zboží chcete vrátit a jakým způsobem.

  • Pomocí rezervačního odkazu zaslaného na zadanou e-mailovou adresu. Po otevření shrnutí objednávky najdete možnost "Vrácení" a můžete si vybrat, které položky chcete vrátit a jakým způsobem.

 • Neregistrovaní uživatelé:

  • Výrobek můžete vrátit pomocí odkazu na objednávku zaslaného na vaši e-mailovou adresu. Po otevření shrnutí objednávky najdete možnost "Vrácení" a můžete si vybrat, které zboží chcete vrátit a jakým způsobem.

Vrácený výrobek musí být ve stejném stavu, v jakém byl přijat, tj. nepoužitý, nepoškozený, ve stejném stavu, v jakém byl přijat (bez poškozených štítků, bez odlepení atd.), a pokud byl zabalen, ve stejném obalu. Kupující musí mít rovněž doklad o tom, že výrobek zakoupil u uvedeného prodejce (elektronická faktura nebo číslo objednávky).

 

Přepravní náklady na vrácené zboží

Vrácení zboží na partversal.lcz je zdarma.

Pokud je vrácené zboží pro kupujícího nevhodné z viny kupujícího nebo pokud je nekvalitní, hradí náklady na dopravu prodávající.

V případě vrácení zboží prodávající poskytne nálepku pro vrácení nebo zajistí vyzvednutí na adrese uvedené kupujícím. 

Postup vrácení peněz

Když kupující zboží vrátí, peníze za zboží mu budou připsány na stejný účet, ze kterého byla objednávka zaplacena, a to do 14 dnů ode dne, kdy prodávající vrácené zboží obdrží.

Pokud kupující zboží vrátí, poplatky za platbu se nevracejí.

Pohodlné doručení

Doručení pro vás nejpohodlnějším způsobem prostřednictvím kurýrů nebo pošty

VENIPAK LogoGLS LogoDPD LogoDB Schenker Logo

Flexibilní platba

Plaťte kartou, e-bankovnictvím nebo hotově

Visa LogoMasterCard LogoPaypal LogoPaysera Logo

Pomoc

Kontaktujte naše manažery

Partversal.cz je online obchodní platforma, kde je snadné a rychlé najít ojeté auto nebo motocyklové díly, které potřebujete. Chápeme, že váš čas je drahý, a proto jsme tento systém navrhli s ohledem na vaše pohodlí. S Partversal.cz nebudete muset ztrácet čas obvoláváním různých autovrakovišť nebo vrakovišť – stačí použít náš portál a získáte přístup k největší databázi autodílů a dílů pro motocykly dostupné v Litvě na jednom místě. Máme spojení s mnoha spolehlivými vrakovišti automobilů po celé Litvě a můžeme poskytnout širokou škálu použitých komponentů s fotografiemi, popisy a cenami. Počet dodavatelů a jimi poskytovaných dílů každým dnem roste a se zvyšující se nabídkou dílů roste i vaše šance, že je u nás najdete. Potřebné auto nebo motodíly si snadno objednáte z pohodlí domova nebo kanceláře a kurýr vám je doručí do 3-7 pracovních dnů. V případě dotazů k použitému dílu se vždy můžete obrátit na naše zkušené konzultanty. Chceme se ujistit, že budete s nákupem spokojeni, takže pokud díl nebude sedět, vyměníme ho zdarma nebo ho můžete vrátit do 14 dnů.

VENIPAK LogoGLS LogoDPD LogoDB Schenker LogoTNT Logo
Visa LogoMasterCard LogoPaypal LogoPaysera Logo
© 2024 Partversal.cz není žádným způsobem spojen s výrobci automobilů, motocyklů a nákladních automobilů (dílů), jejichž informace poskytuje a jejichž díly se prodávají Partversal.cz. Obrázky, ochranné známky a veškeré další informace slouží pouze k identifikaci výrobců zboží. Všechny uvedené ochranné známky jsou majetkem příslušných vlastníků. Veškeré informace a práva chráněná autorským právem jsou chráněny a jejich kopírování je zakázáno.