Pokladna

Pokladna

Při vyzvedávání zboží v Litvě

V hotovosti kurýrovi

Bankovní karta


Online bankovnictví nebo prostřednictvím služby Paysera

Bankovním převodem 

PayPal

Pro kurýra

 

Na poště 

 

 

V zahraničí

 

 

Paysera (dostupnost se liší podle země)

 

PayPal

Další informace o způsobech platby

Elektronické bankovnictví 

Platby lze provádět prostřednictvím elektronického bankovnictví přes zabezpečený platební systém Paysera. Příslušné poplatky a členské banky Paysera v jednotlivých zemích najdete zde. Při nákupu v Litvě se platba provádí prostřednictvím následujících bank: 

AB bankas "Swedbank", AB "SEB bankas", 

AB Luminor Bank, 

Litevská pobočka Danske Bank A/S, 

AB Citadele bankas, 

AB Šiaulių bankas, 

Skupina družstevních záložen LCU. 

Upozorňujeme, že každá z těchto bank může kupujícímu účtovat vlastní poplatky za platbu prostřednictvím elektronického bankovnictví. 

VISA, MasterCard, Maestro 

Pokud zvolíte tento způsob platby, platba proběhne okamžitě. DŮLEŽITÉ: Platby kartou jsou přijímány pouze v případě, že banka, která kartu vydala, je zapojena do programů pro bezpečné platby online (MasterCard SecureCode nebo Verified by Visa). 

Po zadání údajů o kartě můžete být přesměrováni na webovou stránku banky, která kartu vydala, kde zadáte bezpečnostní kód potřebný k ověření vaší totožnosti. Pokud se platba nepotvrdí, obraťte se na banku, která kartu vydala, nebo zvolte jiný způsob platby.

Bankovním převodem

Košík zboží zaplatíte bankovním převodem na základě faktury předem. Upozorňujeme, že při převodu je nutné uvést číslo objednávky! Pokud si přejete obdržet předfakturu a platit bankovním převodem, kontaktujte prosím [email protected]. . 

Podmínky pro platbu bankovním převodem:

Příjemce: UAB "Recaras"

Kód společnosti: 303309407

Bankovní účet: LT047300010139102737 (AB "Swedbank")

Kód banky :73000

SWIFT kód: HABALT22

Účel platby: číslo objednávky

Kód příspěvku: číslo objednávky

PayPal

Pro vaše pohodlí můžete v internetovém obchodě partversal.cz platit také prostřednictvím mezinárodního bezpečného platebního systému PayPal. Pokud v kroku výběru způsobu platby zvolíte PayPal, budete přesměrováni na zabezpečený platební systém PayPal, kde se budete moci přihlásit ke svému účtu a potvrdit platbu. 

Platba na dobírku nebo na poště

Kupující může za zboží zaplatit v hotovosti. Pokud zvolíte tento způsob platby, můžete zaplatit kurýrovi v okamžiku doručení zboží. Případně můžete zaplatit bankovní kartou při doručení zboží kurýrem nebo při vyzvednutí zboží na poště.

Pohodlné doručení

Doručení pro vás nejpohodlnějším způsobem prostřednictvím kurýrů nebo pošty

VENIPAK LogoGLS LogoDPD LogoDB Schenker Logo

Flexibilní platba

Plaťte kartou, e-bankovnictvím nebo hotově

Visa LogoMasterCard LogoPaypal LogoPaysera Logo

Pomoc

Kontaktujte naše manažery

Partversal.cz je online obchodní platforma, kde je snadné a rychlé najít ojeté auto nebo motocyklové díly, které potřebujete. Chápeme, že váš čas je drahý, a proto jsme tento systém navrhli s ohledem na vaše pohodlí. S Partversal.cz nebudete muset ztrácet čas obvoláváním různých autovrakovišť nebo vrakovišť – stačí použít náš portál a získáte přístup k největší databázi autodílů a dílů pro motocykly dostupné v Litvě na jednom místě. Máme spojení s mnoha spolehlivými vrakovišti automobilů po celé Litvě a můžeme poskytnout širokou škálu použitých komponentů s fotografiemi, popisy a cenami. Počet dodavatelů a jimi poskytovaných dílů každým dnem roste a se zvyšující se nabídkou dílů roste i vaše šance, že je u nás najdete. Potřebné auto nebo motodíly si snadno objednáte z pohodlí domova nebo kanceláře a kurýr vám je doručí do 3-7 pracovních dnů. V případě dotazů k použitému dílu se vždy můžete obrátit na naše zkušené konzultanty. Chceme se ujistit, že budete s nákupem spokojeni, takže pokud díl nebude sedět, vyměníme ho zdarma nebo ho můžete vrátit do 14 dnů.

VENIPAK LogoGLS LogoDPD LogoDB Schenker LogoTNT Logo
Visa LogoMasterCard LogoPaypal LogoPaysera Logo
© 2024 Partversal.cz není žádným způsobem spojen s výrobci automobilů, motocyklů a nákladních automobilů (dílů), jejichž informace poskytuje a jejichž díly se prodávají Partversal.cz. Obrázky, ochranné známky a veškeré další informace slouží pouze k identifikaci výrobců zboží. Všechny uvedené ochranné známky jsou majetkem příslušných vlastníků. Veškeré informace a práva chráněná autorským právem jsou chráněny a jejich kopírování je zakázáno.